26 Haziran 2012 Salı

"Klasse! Wir singen" - "Harika! Sarki söylüyoruz"


Kizim sinifiyla "Klasse! Wir singen" yani "Harika! Sarki söylüyoruz" projesine katildi.Sinif ögretmenimiz ayni zamanda müzik egitimi almis birisi oldugu icin cocuklar da bol bol kendisinden yararlaniyorlar.
Bu is Sumeyra´ya da cok yariyor, cünkü müzikte cok iyi bir kulaga sahip.Yüzlerce cocuk ayni t-shirt´ü giyerek yerlerine gectiler.
Sonra program basladi. Hep bir agizdan onlarca sarki söylediler. Bazilarini ben bile ezberlemistim artik. Ne de olsa Sumeyra durmadan evde ayni sarkilari ezberlemeye calismisti.
Onca cocuk arasinda yavrumu bulmak pek kolay olmadi. Allah´tan ögretmenimiz nerede oturacaklarina dair bir plan vermisti. Bir yandan plana bakarak bir yandan da fotograf makinesi ile zumlayarak yüzlerce cocuk arasindan kizimi buldum. :)
Velodrom adli 360° dönen cukurda bir binada yapildi bu program, enteresen bir yapiydi. Önünden yürüyünce belli olmayan bir bina. Onu görmek icin önce tümsegin üst tarafindaki yola cikmak gerekiyor, garip.Sevgiler...

2 yorum:

  1. Güzel bir programa benziyo, bina cok ilgincime gitti, gidip görmek isterdim. Okadar cocuguoraya toplamak vehep beraber sarki soyletmek guzel bisey;)

    YanıtlaSil
  2. Evet canim, bina gercektende ilginc. Onca cocuk hep bir agizdan sarki söylediler, cok büyük bir basari ve büyük bir organizasyon.

    YanıtlaSil